Siunčiami duomenys...

 

Mokymai: Manager.LT lyderystės akademija - Kovo 26 d., VILNIUS

  • Vakarai LT
  • 2020, birželio 15, 15:43
  • 3877 peržiūrėjo
  • 0 komentavo
Lyderystės Akademija

Visą aktualią informaciją apie Lyderystės Akademijos mokymus vadovams skaitykite svetainėje Manager.LT Akademija

Lyderystės akademija skirta įmonių vadovams bei įvairių grandžių vadovaujantiems darbuotojams, siekiantiems aukščiausio asmeninio efektyvumo, stiprinant lyderystės kompetencijas. Mokymosi kryptis – organizacijos, komandos bei asmeninių tikslų identifikavimas ir jų optimaliausias įgalinimas Jūsų, kaip vadovo, veikloje. Programos tikslas – sukurti saugią terpę dalyvių sąmoningų įžvalgų kūrimui per praktinį patirtinį darbą (vadovų) komandoje, dalinimąsi patirtimi, atvejų analizes, individualias koučingo sesijas bei konsultacijas ir pan. Pastiprinti save, atskleisti potencialą kokybiškai, kūrybiškai mąstyti, siekiant tapti natūraliu pozityvios, atsakingos ir entuziastingos, gerai motyvuotos bei sėkmingos komandos centru – „vadovu – lyderiu“.

Trukmė | Dalyviai | Datos

Trukmė: 5 (penkios) mokymų dienos (5 moduliai), po 8 akad. val., mokinantis 1 dieną per mėnesį (dažniausiai ketvirtadienį arba penktadienį). Papildomai skiriama: 1 asmeninė koučingo sesija ir 1 individuali konsultacija. Namų užduotys tarp mokymų skiriamos personalizuotai, pagal mokymosi lūkesčius, tikslus. Dalyviai: iki 12 dalyvių – vadovų. Datos: I-oji mokymų dalis – 2020 m. kovo 26 d., II – balandžio 24 d., III – gegužės 22 d., IV – birželio 11 d., V – baigiamoji sesija pagal suderintą su dalyviais datą (rugpjūčio mėn. pabaigoje arba rudenį).

Programos moduliai

I. Vadovo – lyderio tikslai ir užduotys. I. Vadovo – lyderio tapatybė ir vaidmuo. III. Lyderio komunikacija ir jos įtaka darbiniams santykiams. IV. Komandos formavimas, narių sutelktumas ir bendradarbiavimas. V. Delegavimas ir kontrolė. Veiklos gerinimas.

Mokymo programos vadovai ir lektoriai

Giedrė Urmulevičiūtė – patirtinio mokymo trenerė ir praktikė, sertifikuota koučerė. Jolanta Mileškienė – žmogiškųjų išteklių, suaugusiųjų švietimo ir vadybos specialistė, mokymų trenerė, Manager.LT akademijos vadovė.

Toliau pateikiama platesnė informacija apie kiekvieną mokymų modulį: mokymosi tikslai, numatomos temos, nauda.

I. Vadovo-lyderio tikslai ir užduotys.

2020 m. kovo 26 d.

Tikslai: identifikuoti asmeninius savo kaip vadovo-lyderio tikslus ir užduotis: tiek ilgalaikes, tiek šios programos metu. Pastiprinti bei įgalinti į sprendimus orientuotą elgseną. Numatomos temos: vizija, tikslai ir užduotys, galimi veiksmai ir priemonės efektyviam tikslų siekimui. Numatoma nauda: dalyviai aiškiau suvoks tikruosius savo tikslus ir užduotis, nusimatys galimų veiksmų ir priemonių gaires, kurių pagalba jie gali efektyviai siekti šių tikslų; vadovai patys identifikuos ir individualizuos savo tikslus, užduotis, augimo kryptis, būdus.

II. Vadovo-lyderio tapatybė ir vaidmuo

2020 m. balandžio 24 d.

Tikslai: identifikuoti savo ypatybes, kompetencijas ir jų įtaką vadovavimo efektyvumui, sąveikai su komanda; įgyti įžvalgų tobulėjimui. Numatomos temos: vadovo sąveika su komanda; poveikio jėgos; lyderio autoritetas, autentiškumas, individualios stiprybės; vadovavimo stiliai ir jų taikymas unikaliose situacijose; vadovas kaip ugdytojas. Numatoma nauda: dalyviai geriau pažins, pastiprins ir prisimins asmenines savo kaip profesionalo, lyderio savybes (per šių savybių refleksiją, orientuojantis į stiprybes); geriau suvoks savo vaidmenį komandoje ir kaip keistis, kai reikia; kaip įgyti autoritetą bei pasitikėjimą; meistriškai taikyti vadovavimo stilius.

III. Lyderio komunikacija ir jos įtaka darbiniams santykiams.

2020 m. gegužės 22 d.

Tikslai: stiprinti asmeninius ir tarpasmeninius dalykinio bendravimo gebėjimus su skirtingomis asmenybėmis, unikaliose bendravimo situacijose. Numatomos temos: skirtingi žmonių bendravimo stiliai ir jų adaptacija; emocijos ir bendravimas; komunikacinės vadovų klišės; lygiaverčio, pasitikėjimu grįsto bendravimo kūrimas; klausymasis (girdėjimas); komunikacijos įtaka motyvacijai; sudėtingų bendravimo situacijų, gandų valdymas. Numatoma nauda: dalyviai geriau pažins savo pačių ir kitų bendravimo stilius bei jų įtaką darbiniams santykiams, stiprins efektyvios komunikacijos žinias bei gebėjimus, kurie svarbūs kasdieniame vadovo-lyderio darbe bei tolimesniems tobulinimosi etapams.

IV. Komandos formavimas, narių sutelktumas ir bendradarbiavimas.

2020 m. birželio 11 d.

Tikslai: identifikuoti ir įsivertinti savo komandos „sveikatą“ bei savo, kaip vadovo, vaidmenį komandoje; atrasti praktinių sprendimų, kaip padėti savo komandai dirbti kartu, efektyviai komunikuoti, bendradarbiauti ir augti. Numatomos temos: „sveikos“ komandos bruožai, skirtingos narių rolės komandoje, bendravimas vs bendradarbiavimas, šeima vs komanda; manipuliacijos (“žaidimai kuriuos žaidžia žmonės”) ir jų prevencija; įsitraukimo, dalyvavimo skatinimas; senosios ir jaunosios kartos kolegų bendravimo, bendradarbiavimo skatinimas. Numatoma nauda: dalyviai geriau pažins savo komandą ir joje vykstančius procesus, savo vaidmenį komandoje; atras įžvalgų, kaip skatinti savo komandos narių sutelktumą, įsitraukimą, įsipareigojimą komandai, tarpusavio pasitikėjimą, dėmesį rezultatams.

V. Delegavimas ir kontrolė. Veiklos gerinimas.

2020 m. pagal suderintą su dalyviais datą (rugpjūčio mėn. pabaigoje arba rudenį)

Tikslai: įsigilinti į kontrolės funkcijos esmę, vaidmenį, persižiūrėti, įsivertinti ir susiplanuoti kontrolės bei užduočių delegavimo poreikius, įrankius, asmenines nuostatas; identifikuoti ir įsivertinti savo, kaip vadovo bei komandos kolegų darbo efektyvumą, laiko išteklių panaudojimo efektyvumą, kylančius iššūkius bei atrasti praktinių sprendimų / nuostatų, padėsiančių tobulėti tiek pačiam, tiek kolegoms. *Numatomos temos: *kontrolės funkcijos esmė, vaidmuo; kontrolės iliuzija, kraštutinumai ir optimizacija (mažinimas); kontrolės būdai, priemonės; grįžtamasis ryšys, tinkami paskatinimo ir kritikos reiškimo būdai; efektyvus užduočių delegavimas; darbuotojų ugdymas, atsakomybės ir savarankiškumo skatinimas; asmeninis vadovo tobulėjimas, priemonės ir būdai; veiklos gerinimo veiksmų planas. Numatoma nauda: dalyviai geriau suvoks kontrolės esmę, poveikį, jos įtaką darbiniams santykiams, veiklos efektyvumui ir rezultatams; persižiūrės savo veiksmus ir atras įžvalgų kontrolės priemonių efektyvesniam taikymui, darbuotojų įgalinimui, augimui, paskiriant jiems tinkamas užduotis. Tikimės programos pabaigoje iš naujo sutikti daugiau sąmoningumo ir praktinės išminties turinčius vadovus – lyderius, su aiškia savo veiklos vizija, konkrečiu asmeninio augimo planu: kaip asmens ir kaip lyderio, gebančio efektyviai ir sąmoningai įgalinti save bei savo komandą optimaliausiai pasiekti nusimatytus tikslus.

Mokymų metodika

Numatoma 20% teorijos ir 80% praktikos. Labai tamprus, interaktyvus darbas su dalyviais, savižinos, patyriminės, interaktyvios praktinės užduotys; Fasilitavimas, diskusija, atvejų analizė, atviros erdvės ir kitos kūrybinės metodikos. Solo ir grupinė refleksija, įžvalgos ir asmeninės rekomendacijos. Asmeninis koučingas visiems pageidaujantiems dalyviams individualiai. Kompetencijų įsivertinimas prieš mokymus ir po jų, siekiant pamatyti progresą, asmenio augimo žingsnių nusimatymas.

Investicija 2020 m.

180 Eur už vieną mokymų dieną, mokant už visą mokymų programą iš anksto, iš viso – 900 Eur. Į šią kainą įeina 5 mokymų dienos po 8 akad. val., 1 individuali koučingo sesija, 1 individuali konsultacija. 200 Eur už vieną mokymų dieną, mokant už mokymų programą dalimis kas mėnesį, iš viso – 1000 Eur. Į šią kainą įeina 5 mokymų dienos po 8 akad. val., 1 individuali koučingo sesija, 1 individuali konsultacija. PVM neapmokestinama pagal ES direktyvas. Dalyviams suteikiama: verslo pietūs, kavos pertraukėlės, mokymuisi reikalingos priemonės, pažymėjimai. Nakvynės, kelionės paslaugos gali būti suteikiamos suderinant minėtų paslaugų poreikį ir kainas.

Registracija: iki 2020 m. kovo 10 d. Mokymų pradžia: 2020 m. kovo 26 d., 9:00 val. Trukmė: iki 16:30 val. Mokymų vieta: Vilniaus mieste arba rajone, užsiregistravę dalyviai bus informuojami apie mokymų vietą.

 

Daugiau informacijos ir registracija:

 https://manager.lt/mokymai/lyderystes-mokymai-lyderystes-akademija/

Telefonais: Vilniuje – 8 5 2102326; Mob. – 8 615 31080.

Šaltinis: Manager.LT

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.