Siunčiami duomenys...

 

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai Vilniuje

  • Vakarai LT
  • 2020, rugpjūčio 27, 10:59

Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai Vilniuje

 Gebėdami suprasti bei valdyti savo ir kitų emocijas, patiriame mažiau streso darbe, efektyviau bendraujame ir bendradarbiaujame tiek su savo kolegomis, tiek su klientais, užtikriname gerą klimatą kolektyve, mažėja konfliktinių situacijų, didėja mūsų pačių ir žmonių, su kuriais dirbame, suinteresuotumas bei motyvacija, pasiekiame didesnių laimėjimų darbe ir karjeroje. Kiekviename mūsų slypi emociniai sugebėjimai, ir šiuos gebėjimus galime lavinti mūsų parengtoje mokymų programoje „Emocinė inteligencija ir sėkmė“.

Daugiau informacijos apie mokymus "Emocinė inteligencija ir sėkmė – emocinio intelekto lavinimo mokymai Vilniuje": https://manager.lt/mokymai/emocinis-intelektas/?d=2020-10-08

Šaltinis: manager.lt/mokymai/emocinis-intelektas/?d=2020-10-08

Įrašykite savo komentarą:

Pasiliekame teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, pasirašytus kito asmens vardu, pažeidžiančius įstatymus, reklaminius, kurstančius nelegaliems veiksmams komentarus. Privalome specialiosioms Lietuvos tarnyboms pateikti duomenis apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorius. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.